Sparring partner mentaal/fysiek
Sparring partner mentaal/fysiek
- Regelmatig
- Binnenstad
Ik wil samen met anderen mijn lichamelijke en geestelijke (top)conditie blijven doorontwikkelen met fysieke activiteiten die een hechte samenwerking vereisen, waardoor we ook meteen goed leren luisteren naar elkaar en onszelf.
Dit betreft Tangoplay = dansen in verbinding, Acroplay = acrobatiek in verbinding, Playful Sparring = vechten in verbinding.
Activiteiten waar een hechte samenwerking essentieel is voor het welslagen zonder dat ervaring is vereist.
Met z'n tweeën maar ook in de vorm van kleine groepjes.
Acrobatiek en sparring doen we op judomatten binnen of in het park als het warm genoeg is.
Voor dansen heb ik een parketvloer beschikbaar voor maximaal 30 personen, maar ik dans persoonlijk liever buiten op openbare plekken zodat anderen ook kunnen aansluiten.
- De vraag van Frank is bekeken door de helpdesk
- Deze persoon staat ingeschreven op NLvoorelkaar
- Frank heeft eerder via deze website geholpen
Vul het veld in om te reageren op de vraag: "Sparring partner mentaal/fysiek" van Frank.
Goed om te weten: om je veiligheid en die van andere Helmondvoorelkaar deelnemers te beschermen, hanteren we gedragsregels. Indien er een vermoeden bestaat van het overtreden van deze regels, dan kunnen wij verstuurde berichten inzien.
Geplaatst door:
- De vraag van Frank is bekeken door de helpdesk
- Deze persoon staat ingeschreven op NLvoorelkaar
- Frank heeft eerder via deze website geholpen
Veiligheid boven alles. Log in of registreer!

Uit veiligheidsoverwegingen wordt het telefoonnummer alleen getoond aan ingelogde gebruikers.
Meld jezelf aan om het telefoonnummer te zien.