Profiel van Fanny
Aangemeld als vrijwilliger op Helmondvoorelkaar
Aangemeld sinds 27-12-2018
Binnenstad (Helmond)
Heeft een VOG
Even voorstellen
Hey jij daar! Mijn naam is Fanny van der Laak werkzaam bij LEVgroep in het wijkteam van Helmond West. Heb jij interesse in vrijwilligerswerk? Neem dan geheel vrijblijvend contact op met mij. We kunnen dan kijken naar de mogelijkheden. Ik hoor graag van je! Hopelijk tot snel! Groetjes, Fanny van der Laak
Ervaring
Veel verschillende projecten met verschillende doelgroepen.
Aangesloten bij:

LEVgroep
Molenstraat 23, Geldrop
LEVgroep LEV staat voor Leven en Verbinden en dat is precies wat wij doen. We verbinden mensen met elkaar in gezinnen, buurten, wijken en organisaties. Wij zijn er voor iedereen die: * vragen heeft over zorg, wonen, opvoeden, relaties, werken, geldzaken, formulieren * actief wil zijn in wijk of buurt * meer wil weten over vrijwilligerswerk. Het hoofdkantoor van de LEVgroep zit in Helmond. De LEVgroep is actief in verschillende gemeenten in Zuidoost-Brabant.
Bekijk profielGoed om te weten
Op dit platform verbinden we mensen. We vinden het belangrijk dat dit op een veilige en prettige manier gebeurt. Daarom hebben we tips om elkaar veilig te ontmoeten, gedragsregels en een niet-pluis-gevoel meldpunt.
- Fanny staat ingeschreven op Helmondvoorelkaar
- Fanny is al eens geholpen via dit platform
- Fanny heeft positieve reviews